SHOWBIZ

Emocionohet kaq shumë Sabri Fejzullahu, puth disa herë pasaportën shqiptare

Sabri Fejzullahu nuk i mban emocionet, puth disa herë pasaportën shqiptare.

Sabri Fejzullahu nuk i mbajti emocionet teksa mori nënshtetësinë shqiptare.

Këngëtari Sabri Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij, Nera, kanë marrë pasaportat shqiptare, shkruan lajmi net.

Këtë e kishe bërë të ditur vet këngëtari me anë të një postimi në rrjete sociale, ku edhe e falënderoi publikisht presidentin e Shqipërisë, Ilir Metën.

Në një video të postuar, Sabriu shihet tejet i emocionuar në momentin e marrjes së pasaportës.

Ai ishte pranë sportelit kur iu bë dorëzimi i pasaportës, ndërsa e puthi atë disa herë dhe ishte shumë i emocionuar.

Loading...

Sabri Fejzullahu nuk i mban emocionet, puth disa herë pasaportën shqiptare.

Sabri Fejzullahu nuk i mbajti emocionet teksa mori nënshtetësinë shqiptare.

Këngëtari Sabri Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij, Nera, kanë marrë pasaportat shqiptare, shkruan lajmi net.

Këtë e kishe bërë të ditur vet këngëtari me anë të një postimi në rrjete sociale, ku edhe e falënderoi publikisht presidentin e Shqipërisë, Ilir Metën.

Në një video të postuar, Sabriu shihet tejet i emocionuar në momentin e marrjes së pasaportës.

Ai ishte pranë sportelit kur iu bë dorëzimi i pasaportës, ndërsa e puthi atë disa herë dhe ishte shumë i emocionuar.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Emocionohet kaq shumë Sabri Fejzullahu, puth disa herë pasaportën shqiptare Emocionohet kaq shumë Sabri Fejzullahu, puth disa herë pasaportën shqiptareRating: 5.0
To Top