SHOWBIZ

Engjellusha publikisht e pranon se po e bën këtë ndyshim në fytyrën e saj!

Engjëllusha Salihu është këngëtarja shumë e dashur kosovare e që njihet ndryshe edhe me emrin Engji.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto duke bërë ndërhyrje në fytyrën e saj.
Ajo ka vë qerpikë të ri.

“Po mi bon qerpikët ma të bukur”, e ka përshkuar foton Engji.

Kujtojmë që ajo dhe me herët ka bërë ndërhyrje në pamjen e saj, duke fryrë buzët. /ORAinfo/

Loading...

Engjëllusha Salihu është këngëtarja shumë e dashur kosovare e që njihet ndryshe edhe me emrin Engji.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto duke bërë ndërhyrje në fytyrën e saj.
Ajo ka vë qerpikë të ri.

“Po mi bon qerpikët ma të bukur”, e ka përshkuar foton Engji.

Kujtojmë që ajo dhe me herët ka bërë ndërhyrje në pamjen e saj, duke fryrë buzët. /ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Engjellusha publikisht e pranon se po e bën këtë ndyshim në fytyrën e saj! Engjellusha publikisht e pranon se po e bën këtë ndyshim në fytyrën e saj!Rating: 5.0
To Top