SHOWBIZ

Engji e Learta rregullohen bëhen ‘kollomoq’, kështu të rregulluar nisën për të shkuar në ndejë

Engjëllusha Salihu është këngëtarja që ndonëse në moshë të re arriti të jetë shumë e suksesshme në muzikën popullore.

Ajo u bë e njohur fillimisht si vajza e këngëtare, Shyhrete Behlulit dhe tani ai është një këngëtarë shumë aktive, përcjell ORAinfo.

Engji ka raporte të mira me kunatën e saj, Learta Jakupin.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqen në veturë të rregulluara bukur .

Duket se Engjellusha dhe Learta nuk po i respektojnë masat e marra të Qeverisë kundër koronavirusi, pasi shfaqen të rregulluar për të shkuar në ndjea.

Sidoqiftë, ato duken shumë bukur pranë njëra-tjetrës. /ORAinfo/

Loading...

Engjëllusha Salihu është këngëtarja që ndonëse në moshë të re arriti të jetë shumë e suksesshme në muzikën popullore.

Ajo u bë e njohur fillimisht si vajza e këngëtare, Shyhrete Behlulit dhe tani ai është një këngëtarë shumë aktive, përcjell ORAinfo.

Engji ka raporte të mira me kunatën e saj, Learta Jakupin.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqen në veturë të rregulluara bukur .

Duket se Engjellusha dhe Learta nuk po i respektojnë masat e marra të Qeverisë kundër koronavirusi, pasi shfaqen të rregulluar për të shkuar në ndjea.

Sidoqiftë, ato duken shumë bukur pranë njëra-tjetrës. /ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Engji e Learta rregullohen bëhen ‘kollomoq’, kështu të rregulluar nisën për të shkuar në ndejë Engji e Learta rregullohen bëhen ‘kollomoq’, kështu të rregulluar nisën për të shkuar në ndejëRating: 5.0
To Top