SHOWBIZ

Engji iu del përpara e veshur si nuse, shikoni reagimin e kunatës dhe motrave të saj

Engji vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sonte ajo ka publikuar një foto të mëhershme ku shihet e veshur me një fustan si të nuseve.

Në këtë foto ajo është e ulur, e pranë saj në këmbë po qëndrojnë kunata dhe motrat e saj./ORAinfo/

Loading...

Engji vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sonte ajo ka publikuar një foto të mëhershme ku shihet e veshur me një fustan si të nuseve.

Në këtë foto ajo është e ulur, e pranë saj në këmbë po qëndrojnë kunata dhe motrat e saj./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Engji iu del përpara e veshur si nuse, shikoni reagimin e kunatës dhe motrave të saj Engji iu del përpara e veshur si nuse, shikoni reagimin e kunatës dhe motrave të sajRating: 5.0
To Top