SHOWBIZ

Engji ‘luan’ sërish me flokët, shikoni si po duket me ndryshimin e ri

Engji vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo ka treguar se ka ndryshuar sërish stilin e flokëve dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/

Loading...

Engji vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo ka treguar se ka ndryshuar sërish stilin e flokëve dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Engji ‘luan’ sërish me flokët, shikoni si po duket me ndryshimin e ri Engji ‘luan’ sërish me flokët, shikoni si po duket me ndryshimin e riRating: 5.0
To Top