SHOWBIZ

Engji në pushime me mashkullin e zemrës, më në fund publikon foto me të

Engjëllusha Salihu është këngëtarja shumë e dashur kosovare e që njihet ndryshe edhe me emrin Engji.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo ka treguar se ka shkuar në pushime me vëllaun e saj dhe po duken shumë bukur pranë njëri-tjetrit./ORAinfo/

Loading...

Engjëllusha Salihu është këngëtarja shumë e dashur kosovare e që njihet ndryshe edhe me emrin Engji.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo ka treguar se ka shkuar në pushime me vëllaun e saj dhe po duken shumë bukur pranë njëri-tjetrit./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Engji në pushime me mashkullin e zemrës, më në fund publikon foto me të Engji në pushime me mashkullin e zemrës, më në fund publikon foto me tëRating: 5.0
To Top