SHOWBIZ

Engji nuk po njihet më nga ndërhyrjet që i ka bërë në fytyrë

Engji vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit janë vënë shumë në pah ndërhyrjet e Engjit në fytyrë./ORAinfo/

Loading...

Engji vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit janë vënë shumë në pah ndërhyrjet e Engjit në fytyrë./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Engji nuk po njihet më nga ndërhyrjet që i ka bërë në fytyrë Engji nuk po njihet më nga ndërhyrjet që i ka bërë në fytyrëRating: 5.0
To Top