SHOWBIZ

Engji pranoi një dhuratë shumë të ҫmuar, do ta ëndërronte secila femër

Engji vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes fotos së fundit ajo ka treguar se pranoi si dhuratë një varëse shumë të ҫmuar./ORAinfo/

Loading...

Engji vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes fotos së fundit ajo ka treguar se pranoi si dhuratë një varëse shumë të ҫmuar./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Engji pranoi një dhuratë shumë të ҫmuar, do ta ëndërronte secila femër Engji pranoi një dhuratë shumë të ҫmuar, do ta ëndërronte secila femërRating: 5.0
To Top