SHOWBIZ

Engji veshi fustanin më të veҫantë, por grimi i saj mori tërë vëmendjen

Engjëllusha Salihu është këngëtarja shumë e dashur kosovare e që njihet ndryshe edhe me emrin Engji.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me një fustan të veҫantë dhe me një grim të theksuar./ORAinfo/

Loading...

Engjëllusha Salihu është këngëtarja shumë e dashur kosovare e që njihet ndryshe edhe me emrin Engji.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me një fustan të veҫantë dhe me një grim të theksuar./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Engji veshi fustanin më të veҫantë, por grimi i saj mori tërë vëmendjen Engji veshi fustanin më të veҫantë, por grimi i saj mori tërë vëmendjenRating: 5.0
To Top