SHOWBIZ

Engjin e bën motra ‘nuse’, por ku është nisur kështu vajza e Shyhretes

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se motra e ka rregulluar si nuse.

E si duket Engji është nisur për në festë me këtë pamje./ORAinfo/

Loading...

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se motra e ka rregulluar si nuse.

E si duket Engji është nisur për në festë me këtë pamje./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Engjin e bën motra ‘nuse’, por ku është nisur kështu vajza e Shyhretes Engjin e bën motra ‘nuse’, por ku është nisur kështu vajza e ShyhretesRating: 5.0
To Top