SHOWBIZ

Enis Bytyi vjen me foton më të ëmbël me gruan, e gjithë vëmendja te zonja

Enis Bytyqi është një këngëtar shumë i dashur për publikun kosovar.

Ai është shumë i komentuar edhe për jetën private krahas asaj muzikore, përcjell ORAinfo.

Enisi tani është i martuar dhe gruaja e tij është po aq i përfolur sa ai.

Së fundi, ai ka publikuar një foto ku shihet bashkë me nusen, e cila edhe mori gjithë vëemndjen./ORAinfo/

Loading...

Enis Bytyqi është një këngëtar shumë i dashur për publikun kosovar.

Ai është shumë i komentuar edhe për jetën private krahas asaj muzikore, përcjell ORAinfo.

Enisi tani është i martuar dhe gruaja e tij është po aq i përfolur sa ai.

Së fundi, ai ka publikuar një foto ku shihet bashkë me nusen, e cila edhe mori gjithë vëemndjen./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Enis Bytyi vjen me foton më të ëmbël me gruan, e gjithë vëmendja te zonja Enis Bytyi vjen me foton më të ëmbël me gruan, e gjithë vëmendja te zonjaRating: 5.0
To Top