SHOWBIZ

Era Istrefin nuk do ta njihni, ndërron krejtësisht stilin e flokëve

Era Istrefi vjen me stil të flokëve krejt ndryshe.

Era Istrefi gjithmonë guxon të eksperimentoi me pamjen e saj dhe me fillimin e shtatorit kur edhe fillon vjeshta, ajo ka bërë ndryshimin e radhës.

Këngëtarja e mirënjohur ka bërë ndryshimin e madh në look-un e saj e që i rrinin për mrekulli.

Era ka prerë flokët deri tek supet dhe ka bërë baluke, duke treguar se është frymëzuar nga personazhi “Mia Wallace” në filmin e Quentin Tarantino-s.

“Mia Wallace, por bjonde.”– ka shkruar Era në mbishkrimin e fotove që ka publikuar në Instagram.

Ndërkohë, kujtojmë që Era ka kohë që nuk ka sjellur një projekt të ri muzikor.

Loading...

Era Istrefi vjen me stil të flokëve krejt ndryshe.

Era Istrefi gjithmonë guxon të eksperimentoi me pamjen e saj dhe me fillimin e shtatorit kur edhe fillon vjeshta, ajo ka bërë ndryshimin e radhës.

Këngëtarja e mirënjohur ka bërë ndryshimin e madh në look-un e saj e që i rrinin për mrekulli.

Era ka prerë flokët deri tek supet dhe ka bërë baluke, duke treguar se është frymëzuar nga personazhi “Mia Wallace” në filmin e Quentin Tarantino-s.

“Mia Wallace, por bjonde.”– ka shkruar Era në mbishkrimin e fotove që ka publikuar në Instagram.

Ndërkohë, kujtojmë që Era ka kohë që nuk ka sjellur një projekt të ri muzikor.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Era Istrefin nuk do ta njihni, ndërron krejtësisht stilin e flokëve Era Istrefin nuk do ta njihni, ndërron krejtësisht stilin e flokëveRating: 5.0
To Top