SHOWBIZ

Ermali dhe Ariana shfaqen tejet të dashuruar nga pushimet, shikoni postimin e tyre të fundit

Ermal dhe Ariana Fejzullahu po vazhdojnë të jenë tejet të përfolur në publik.

Ata janë të komentuar sidomos për jetën e tyre luksoze, përcjell ORAinfo.

Çifti tani po i shijojnë pushimet në bregdetin shqiptar.

E në postimin e fundit ata shfaqen tejet të dashurua./ORAinfo/

Loading...

Ermal dhe Ariana Fejzullahu po vazhdojnë të jenë tejet të përfolur në publik.

Ata janë të komentuar sidomos për jetën e tyre luksoze, përcjell ORAinfo.

Çifti tani po i shijojnë pushimet në bregdetin shqiptar.

E në postimin e fundit ata shfaqen tejet të dashurua./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Ermali dhe Ariana shfaqen tejet të dashuruar nga pushimet, shikoni postimin e tyre të fundit Ermali dhe Ariana shfaqen tejet të dashuruar nga pushimet, shikoni postimin e tyre të funditRating: 5.0
To Top