SHOWBIZ

Ermali feston ditëlindjen e 32-të, Sabriu e uroi me fjalët më të veçanta

Sot është ditë e shënuar për këngëtarin e mirënjohur, Ermal Fejzullahun.

Këngëtari sot ka ditëlindjen edhe i mbushi 32 vjet.

Me rastin e ditëlindjes, babai i tij, këngëtari i mirënjohur, Sabdi Fejzullahu e uroi të birin me fjalët më të mira.

Përmes një imazhi të publikuar në instagram, Sabriu e uroi Ermalin për 32 vjetorin e lindjes, të cilin e quajti krenari.

“Ermal zemra e jem. I gezofshe edhe 100 tjera oooo krenaria ime”, shkroi Sabriu në instagram, ku po merr urime dhe pëlqime të shumta.

Ermal Fejzullahu është emër mjaft i njohur dhe i dashur nga publiku anë e mbanë trojeve shqiptare. Që nga momenti kur ka dalë në skenë ai nuk është ndalur së publikuari këngë, si solo ashtu edhe bashkëpunime të suksesshme.

Loading...

Sot është ditë e shënuar për këngëtarin e mirënjohur, Ermal Fejzullahun.

Këngëtari sot ka ditëlindjen edhe i mbushi 32 vjet.

Me rastin e ditëlindjes, babai i tij, këngëtari i mirënjohur, Sabdi Fejzullahu e uroi të birin me fjalët më të mira.

Përmes një imazhi të publikuar në instagram, Sabriu e uroi Ermalin për 32 vjetorin e lindjes, të cilin e quajti krenari.

“Ermal zemra e jem. I gezofshe edhe 100 tjera oooo krenaria ime”, shkroi Sabriu në instagram, ku po merr urime dhe pëlqime të shumta.

Ermal Fejzullahu është emër mjaft i njohur dhe i dashur nga publiku anë e mbanë trojeve shqiptare. Që nga momenti kur ka dalë në skenë ai nuk është ndalur së publikuari këngë, si solo ashtu edhe bashkëpunime të suksesshme.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Ermali feston ditëlindjen e 32-të, Sabriu e uroi me fjalët më të veçanta Ermali feston ditëlindjen e 32-të, Sabriu e uroi me fjalët më të veçantaRating: 5.0
To Top