SHOWBIZ

Ermira publikon foto me Goldin në këtë gjendje nga pushimet

Goldi dhe Ermira sjellin një foto të ëmbël nga pushimet.

Ermira dhe Goldi tanimë janë shndërruar në njërin prej çifeteve më të komentuara.

Ka pak muaj që janë martuar, por po marrin mjaft vëmendje, shkruan Kosovarja.

Ndryshe nga artistët tjerë, Goldi dhe Ermira zgjedhën bregdetin turk për pushimet verore.

E nga atje sot kanë sjellë një imazh të këndshëm ku po duken mjaft mirë.

Loading...

Goldi dhe Ermira sjellin një foto të ëmbël nga pushimet.

Ermira dhe Goldi tanimë janë shndërruar në njërin prej çifeteve më të komentuara.

Ka pak muaj që janë martuar, por po marrin mjaft vëmendje, shkruan Kosovarja.

Ndryshe nga artistët tjerë, Goldi dhe Ermira zgjedhën bregdetin turk për pushimet verore.

E nga atje sot kanë sjellë një imazh të këndshëm ku po duken mjaft mirë.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Ermira publikon foto me Goldin në këtë gjendje nga pushimet Ermira publikon foto me Goldin në këtë gjendje nga pushimetRating: 5.0
To Top