SHOWBIZ

Është nënë e tre fëmijëve, por Ariana shfaqet si modele në paraqitjen e fundit

Ariana Fejzullahu ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e Ermal Fejzullahut, ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me pamjen e saj.

Ajo njihet me veshjen e saj plot stil dhe gjithmonë elegante, përcjell ORAinfo.

Edhe pse është nënë e katër fëmijëve dhe është e përkushtuar shumë në familjen e saj duket se gjen kohë edhe për rrjete sociale, në të cilat është jo pak aktive.

Sot, ajo ka postuar një foto nga plazhi, e në të cilë shfaqet në top-formë./ORAinfo/

Loading...

Ariana Fejzullahu ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e Ermal Fejzullahut, ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me pamjen e saj.

Ajo njihet me veshjen e saj plot stil dhe gjithmonë elegante, përcjell ORAinfo.

Edhe pse është nënë e katër fëmijëve dhe është e përkushtuar shumë në familjen e saj duket se gjen kohë edhe për rrjete sociale, në të cilat është jo pak aktive.

Sot, ajo ka postuar një foto nga plazhi, e në të cilë shfaqet në top-formë./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Është nënë e tre fëmijëve, por Ariana shfaqet si modele në paraqitjen e fundit Është nënë e tre fëmijëve, por Ariana shfaqet si modele në paraqitjen e funditRating: 5.0
To Top