SHOWBIZ

Fansat kapin këtë detaj rreth raporteve të Mozzik dhe Loredanës

Të reja mes Mozzik dhe Loredanës? Fansat kapin këtë detaj.

Duket se ka të reja në raportin e Loredanës dhe Mozzikut.

Vitin e kaluar, Mozzik dhe Loredana i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, por vazhduan të komentohen edhe pasi ndanë rrugët, shkruan lajmi net.

Dyshja kanë një vajzë, Hanën, e cila qëndron me Loredanën dhe kohë pas kohe vizitohet nga reperi, andaj ish-çifti ruajnë raportet për shkak të saj.

Ata më nuk ndiqen në Instagram, por së fundi, fansat e dy artistëve kanë kapur një detaj interesant rreth tyre.

Loredana dhe Mozzik ndjekin njëri-tjetrin në rrjetin social TikTok, madje këtë gjë e bëjnë që prej muajit prill.

Të vetmit persona që mozzik ndjek në këtë rrjet social, janë Loredana dhe vëllai i tij, Getinjo.

E gjithë kjo, ka lënë fansat të dyshojnë se mes Mozzik dhe Loredanës ka diçka të re, megjithatë të vërtetën mund ta thonë vetë artistët.

Loading...

Të reja mes Mozzik dhe Loredanës? Fansat kapin këtë detaj.

Duket se ka të reja në raportin e Loredanës dhe Mozzikut.

Vitin e kaluar, Mozzik dhe Loredana i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, por vazhduan të komentohen edhe pasi ndanë rrugët, shkruan lajmi net.

Dyshja kanë një vajzë, Hanën, e cila qëndron me Loredanën dhe kohë pas kohe vizitohet nga reperi, andaj ish-çifti ruajnë raportet për shkak të saj.

Ata më nuk ndiqen në Instagram, por së fundi, fansat e dy artistëve kanë kapur një detaj interesant rreth tyre.

Loredana dhe Mozzik ndjekin njëri-tjetrin në rrjetin social TikTok, madje këtë gjë e bëjnë që prej muajit prill.

Të vetmit persona që mozzik ndjek në këtë rrjet social, janë Loredana dhe vëllai i tij, Getinjo.

E gjithë kjo, ka lënë fansat të dyshojnë se mes Mozzik dhe Loredanës ka diçka të re, megjithatë të vërtetën mund ta thonë vetë artistët.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Fansat kapin këtë detaj rreth raporteve të Mozzik dhe Loredanës Fansat kapin këtë detaj rreth raporteve të Mozzik dhe LoredanësRating: 5.0
To Top