SHOWBIZ

Fazileti një super-femër në kohën e rinisë, do të mbeteni ‘gojëhapur’

Nazan Kesal është një prej aktoreve më të njohur turke.

Ajo ishte pjesë e serialit ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’, në të cilin rrëmbeu rolin kryesor, atë të ‘Faziletit’, përcjell ORAinfo.

Me këtë rol ajo u bë tejet e suksesshme jo vetëm në publikun turk por edhe në atë të huaj.

Fazileti posedon shumë ndjekës edhe në rrjete sociale.

Ajo sot ka ndarë një imazh nga koha e rinisë.

E duket se në atë kohë Fazilet ka qenë një super-femër./ORAinfo/

Loading...

Nazan Kesal është një prej aktoreve më të njohur turke.

Ajo ishte pjesë e serialit ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’, në të cilin rrëmbeu rolin kryesor, atë të ‘Faziletit’, përcjell KosovaToday.

Me këtë rol ajo u bë tejet e suksesshme jo vetëm në publikun turk por edhe në atë të huaj.

Fazileti posedon shumë ndjekës edhe në rrjete sociale.

Ajo sot ka ndarë një imazh nga koha e rinisë.

E duket se në atë kohë Fazilet ka qenë një super-femër. /KosovaToday/

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Fazileti një super-femër në kohën e rinisë, do të mbeteni ‘gojëhapur’ Fazileti një super-femër në kohën e rinisë, do të mbeteni ‘gojëhapur’Rating: 5.0
To Top