SHOWBIZ

Femra më e bukur shqiptare ekspozon trupin në fustanin e shkurt, po duket si ‘loҫkë’ e vërtetë

Është njëra prej modeleve më të bukura shqiptare.

Adrola Dushi lirshëm mund të thuhet se rrëmben vëmendje sa herë që publikon imazhe në rrjete sociale, shkruan ORAinfo.

Se është njëra prej femrave më atraktive dhe më tërheqëse e dëshmon edhe në fotografinë e fundit që ka postuar në Instagram.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e veshur me fustan të shkurt dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Loading...

Është njëra prej modeleve më të bukura shqiptare.

Adrola Dushi lirshëm mund të thuhet se rrëmben vëmendje sa herë që publikon imazhe në rrjete sociale, shkruan ORAinfo.

Se është njëra prej femrave më atraktive dhe më tërheqëse e dëshmon edhe në fotografinë e fundit që ka postuar në Instagram.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e veshur me fustan të shkurt dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Femra më e bukur shqiptare ekspozon trupin në fustanin e shkurt, po duket si ‘loҫkë’ e vërtetë Femra më e bukur shqiptare ekspozon trupin në fustanin e shkurt, po duket si ‘loҫkë’ e vërtetëRating: 5.0
To Top