SHOWBIZ

Festë e madhe për ditëlindjen e parë të vajzës së Ermalit, e gjithë vëmendja tek Ariana

Ermal dhe Ariana Fejzullahu janë padyshim një prej çifteve më të përfolura në publik.

Ata janë martuar para disa viteve dhe tani janë prindër të katër fëmijëve, përcjell ORAinfo.

Sot, vajza e tyre më e vogla, Anna feston ditëlindjen e parë e për këtë familja Fejzullahu ka organizuar një festë.

E në imazhet e publikuara është padyshim Ariana ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Loading...

Ermal dhe Ariana Fejzullahu janë padyshim një prej çifteve më të përfolura në publik.

Ata janë martuar para disa viteve dhe tani janë prindër të katër fëmijëve, përcjell ORAinfo.

Sot, vajza e tyre më e vogla, Anna feston ditëlindjen e parë e për këtë familja Fejzullahu ka organizuar një festë.

E në imazhet e publikuara është padyshim Ariana ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Festë e madhe për ditëlindjen e parë të vajzës së Ermalit, e gjithë vëmendja tek Ariana Festë e madhe për ditëlindjen e parë të vajzës së Ermalit, e gjithë vëmendja tek ArianaRating: 5.0
To Top