SHOWBIZ

Festë romantike, dalin pamjet nga ahengu i Bebe Rexhës

Pamje nga festa e ditëlindjes së Bebe Rexhës.

Këngëtarja e njohur me famë botërore, Bebe Rexha me 30 gusht ka mbushur 31 vjet.

Ajo ka publikuar imazhe nga festa e ditëlindjes. Çdo gjë ishte e menduar deri në detajin e fundit. Një ekran i madh pranë pishinës, tavolina e dekoruar për mrekulli.

Dhe natyrshit Bebe e cila dukej shkëlqyeshëm me flokë gërshetë dhe një fustan ngjyrë qielli.

“Ditëlindja ime kaloi mirë! Faleminderit të gjithëve për dashurinë. Ju dua!”, shkroi Rexha poshtë imazheve të publikuara.

Loading...

Pamje nga festa e ditëlindjes së Bebe Rexhës.

Këngëtarja e njohur me famë botërore, Bebe Rexha me 30 gusht ka mbushur 31 vjet.

Ajo ka publikuar imazhe nga festa e ditëlindjes. Çdo gjë ishte e menduar deri në detajin e fundit. Një ekran i madh pranë pishinës, tavolina e dekoruar për mrekulli.

Dhe natyrshit Bebe e cila dukej shkëlqyeshëm me flokë gërshetë dhe një fustan ngjyrë qielli.

“Ditëlindja ime kaloi mirë! Faleminderit të gjithëve për dashurinë. Ju dua!”, shkroi Rexha poshtë imazheve të publikuara.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Festë romantike, dalin pamjet nga ahengu i Bebe Rexhës Festë romantike, dalin pamjet nga ahengu i Bebe RexhësRating: 5.0
To Top