SHOWBIZ

Festë te famija Fejzullahu

Era, vajza e Ermalit dhe Arianës feston ditëlindjen.

Sot vajza e Ermal Fejzullahut feston ditëlindjen dhe këngëtari ka ndarë një postim për të.

Për çiftin e njohur, këngëtarin Ermal Fejzullahu dhe bashkëshorten e tij Arianën sot është një ditë shumë e veçantë. Vajza e tyre Era feston ditëlindjen e gjashtë, shkruan lajmi.net.

Këngëtari ka hyrë një llogarinë e tij në Instagram për të ndarë fjalët më të ëmbla për vajzën e tij, “Urime ditëlindjen sheqeri i babit te dua shume Era 6” ka shkruar Ermali pranë fotos së vajzës.

E urimit i është bashkëngjitur edhe e ëma Ariana Fejzullahu e cila shkroi

“Shpirti i mamit,urime 6 vjetorin e lindjes u befsh edhe 100 vjec bija ime e bukur…Te don Mami,Babi,Arti,Buna,Ana”.

Loading...

Era, vajza e Ermalit dhe Arianës feston ditëlindjen.

Sot vajza e Ermal Fejzullahut feston ditëlindjen dhe këngëtari ka ndarë një postim për të.

Për çiftin e njohur, këngëtarin Ermal Fejzullahu dhe bashkëshorten e tij Arianën sot është një ditë shumë e veçantë. Vajza e tyre Era feston ditëlindjen e gjashtë, shkruan lajmi.net.

Këngëtari ka hyrë një llogarinë e tij në Instagram për të ndarë fjalët më të ëmbla për vajzën e tij, “Urime ditëlindjen sheqeri i babit te dua shume Era 6” ka shkruar Ermali pranë fotos së vajzës.

E urimit i është bashkëngjitur edhe e ëma Ariana Fejzullahu e cila shkroi

“Shpirti i mamit,urime 6 vjetorin e lindjes u befsh edhe 100 vjec bija ime e bukur…Te don Mami,Babi,Arti,Buna,Ana”.

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Festë te famija Fejzullahu Festë te famija FejzullahuRating: 5.0
To Top