SHOWBIZ

Feston ditëlindjen Emina Cunmulaj

Loading...

Emina Cunmulaj është modelja e njohur shqiptare.

Ajo është rritur në Mal të Zi e më vonë ka shkuar në Amerikë ku edhe është martuar me miliarderin izraelit, përcjell KosovaToday.

Emina është nënë e dy vajzave dhe krahas punës si modele ajo bën edhe punë vullnetare duke ndihmuar familjet shqiptare në nevojë.

Sot, Emina feston ditëindjen dhe ndonës duket më e re, ajo sot mbushi 35 vite./KosovaToday/

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Feston ditëlindjen Emina Cunmulaj Feston ditëlindjen Emina CunmulajRating: 5.0
To Top