SHOWBIZ

Fifi jep lajmin e mirë për fansat

Ajo është një këngëtare shumë e dashur nga publiku.

Filoreta Raçi e njohur me emrin artistik, Fifi po vjen me një projekt të ri muzikor.

Artistja e njohur e cila vlerësohet për zërin e saj unik, dhe tekstet e veçanta ka paralajmëruar këngën e re përmes një imazhi të shkëputur nga xhirimet e videoklipit.

Fifi zbuloj datën dhe emrin e këngë së re, në një fotografi ku shihet e veshur e tëra në të bardha.

“QAJ së shpejti, 08.02.2020”, ka shkruar Fifi në mbishkrimin e fotografisë.

Kujtojmë që kënga e fundit e Fifit ishte balada “Marova” me të cilën fitoj vendin e dytë ne festivalin “Kënga Magjike” dhe u prit mjaft mirë nga publiku.

Loading...

Ajo është një këngëtare shumë e dashur nga publiku.

Filoreta Raçi e njohur me emrin artistik, Fifi po vjen me një projekt të ri muzikor.

Artistja e njohur e cila vlerësohet për zërin e saj unik, dhe tekstet e veçanta ka paralajmëruar këngën e re përmes një imazhi të shkëputur nga xhirimet e videoklipit.

Fifi zbuloj datën dhe emrin e këngë së re, në një fotografi ku shihet e veshur e tëra në të bardha.

“QAJ së shpejti, 08.02.2020”, ka shkruar Fifi në mbishkrimin e fotografisë.

Kujtojmë që kënga e fundit e Fifit ishte balada “Marova” me të cilën fitoj vendin e dytë ne festivalin “Kënga Magjike” dhe u prit mjaft mirë nga publiku.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Fifi jep lajmin e mirë për fansat Fifi jep lajmin e mirë për fansatRating: 5.0
To Top