SHOWBIZ

Fifi mori një buqet me lule në mes të rrugës në Milano, reagimi i saj ka habitur të gjithë

Fifit i bëjnë befasi romantike në mes të rrugës në Milano.

Fifi është emër shumë i dashur për publikun, e cila njihet për një numër të madh hitesh.

Së fundi, këngëtarja ka postuar një video në Instagram, në të cilën shihet teksa një person afrohet dhe ia dhuron një buqetë me trëndafila.

Jam shumë e thyer, nuk di as të marrë vëmendje”, është mbishkrimi që ajo ia la videos, shkruan lajmi.net.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Fifi është “Shqipe”, ndërsa është duke punuar rreth projekteve të reja muzikore.

Loading...

Fifit i bëjnë befasi romantike në mes të rrugës në Milano.

Fifi është emër shumë i dashur për publikun, e cila njihet për një numër të madh hitesh.

Së fundi, këngëtarja ka postuar një video në Instagram, në të cilën shihet teksa një person afrohet dhe ia dhuron një buqetë me trëndafila.

Jam shumë e thyer, nuk di as të marrë vëmendje”, është mbishkrimi që ajo ia la videos, shkruan lajmi.net.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Fifi është “Shqipe”, ndërsa është duke punuar rreth projekteve të reja muzikore.

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Fifi mori një buqet me lule në mes të rrugës në Milano, reagimi i saj ka habitur të gjithë Fifi mori një buqet me lule në mes të rrugës në Milano, reagimi i saj ka habitur të gjithëRating: 5.0
To Top