SHQIPERIA

Filmon veten duke rrahur dy policë dhe e poston në Facebook, dënohet me… (VIDEO)

Ndodh edhe kështu, një 28-vjeçar ka sulmuar dy efektivë policie dhe ka filmuar të gjithë ngjarjen me telefonin e tij.
Por duket, se Martin Williams e ka pasur me shumë dëshirë që të shkojë në burg, pasi pamjet që ai ka filmuar i ka postuar në profilin e tij në Facebook si një gjest trimërie.
Por pikërisht këto pamje kanë shërbyer si provë për gjykatën që ta dënojë me tre vite burg për dhunë ndaj efektivëve të policisë.

Loading...

Ndodh edhe kështu, një 28-vjeçar ka sulmuar dy efektivë policie dhe ka filmuar të gjithë ngjarjen me telefonin e tij.

Por duket, se Martin Williams e ka pasur me shumë dëshirë që të shkojë në burg, pasi pamjet që ai ka filmuar i ka postuar në profilin e tij në Facebook si një gjest trimërie.

Por pikërisht këto pamje kanë shërbyer si provë për gjykatën që ta dënojë me tre vite burg për dhunë ndaj efektivëve të policisë.

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Filmon veten duke rrahur dy policë dhe e poston në Facebook, dënohet me… (VIDEO) Filmon veten duke rrahur dy policë dhe e poston në Facebook, dënohet me… (VIDEO)Rating: 5.0
To Top