Flet berberi i Ramës ‘Pagoi lekët, por me bakshishin e teproi! Njerëzit më thonin a më qeth pak si Rama…’

Fabiani, berberi fierak që qethi Edi Ramën këtë verë, ka treguar në një emision televiziv se kryeministri i ka paguar paratë si çdo klient tjetër, por e ka tepruar me bakshishin. “Një pagesë u bë, por me (bakshishin) e teproi pak”, u shpreh Fabiani në emisionin “Zgjohu” në MCN. I riu tha se qethja e […] The post Flet berberi i Ramës ‘Pagoi lekët, por me bakshishin e teproi! Njerëzit më thonin a më qeth pak si Rama…’ appeared first on Lajmi Fundit.

Flet berberi i Ramës ‘Pagoi lekët, por me bakshishin e teproi! Njerëzit më thonin a më qeth pak si Rama…’

Fabiani, berberi fierak që qethi Edi Ramën këtë verë, ka treguar në një emision televiziv se kryeministri i ka paguar paratë si çdo klient tjetër, por e ka tepruar me bakshishin.

“Një pagesë u bë, por me (bakshishin) e teproi pak”, u shpreh Fabiani në emisionin “Zgjohu” në MCN.

I riu tha se qethja e kryeministrit i ka shtuar punën.

Njerëzit shkojnë në sallonin e tij dhe i kërkojnë t’i qethë njëlloj si kreun e qeverisë.

-Një person diku te 65-70 vjeç më tha o çuni ti je berberi i Ramës.

-Po, i thashë.

-Ore do më qethësh pak si ai, më tha mua, tregoi Fabiani.

The post Flet berberi i Ramës ‘Pagoi lekët, por me bakshishin e teproi! Njerëzit më thonin a më qeth pak si Rama…’ appeared first on Lajmi Fundit.