SHQIPERIA

FOTO/ Aksident në Lushnjë, furgoni përplas motoçikletën dhe përfundon në kanal

Një aksident automobilistik ka ndodhur mesditën e sotme në aksin rrugor Firshegan-Krutje. (Lushnjë)
Aksidenti ka ndodhur pranë fshatit Toshkëz, ku një mjet fugon tip “Iveco” ka aksidentuar shtetasin Roland Liko rreth 50 vjeç.
Si pasojë e këtij aksidenti ka marrë plagë drejtuesi i motorit, i cili është dërguar në spitalin e Lushnjës. I plagosur ka mbetur dhe drejtuesi i mjetit.
Sipas mjekëve të dy të plagosurit janë jashtë rrezikut për jetën. Sipas hetimeve të para të kryera në vendngjarje shkak i aksidentit ka qenë manovra e gabuar e drejtuesit të fugonit duke i zënë korsinë drejtuesit të motoçikletës.

Loading...

Një aksident automobilistik ka ndodhur mesditën e sotme në aksin rrugor Firshegan-Krutje. (Lushnjë)

Aksidenti ka ndodhur pranë fshatit Toshkëz, ku një mjet fugon tip “Iveco” ka aksidentuar shtetasin Roland Liko rreth 50 vjeç.

Si pasojë e këtij aksidenti ka marrë plagë drejtuesi i motorit, i cili është dërguar në spitalin e Lushnjës. I plagosur ka mbetur dhe drejtuesi i mjetit.

Sipas mjekëve të dy të plagosurit janë jashtë rrezikut për jetën. Sipas hetimeve të para të kryera në vendngjarje shkak i aksidentit ka qenë manovra e gabuar e drejtuesit të fugonit duke i zënë korsinë drejtuesit të motoçikletës.

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . FOTO/ Aksident në Lushnjë, furgoni përplas motoçikletën dhe përfundon në kanal FOTO/ Aksident në Lushnjë, furgoni përplas motoçikletën dhe përfundon në kanalRating: 5.0
To Top