SHQIPERIA

FOTO/ Njerëz të dorëzuar dhe gërmadha, çfarë ka mbetur nga Astiri

Inspektorati Kombëtar i Mjedisit dhe Territorit ka shembur mëngjesin e sotëm dy banesa të tjera në zonën e Astirit, që preken nga projekti i Unazës së Re.
Aksioni ka nisur prej orëve të para të mëngjesit, ndërsa zona është blinduar nga policia, për shkak se mund të shoqërohet me përplasje, pasi banorët kundërshtojnë prishjen e banesave të tyre.
Megjithatë, punonjësit e IKMT kanë arritur të shembin dy banesa dy katëshe, ndërsa kanë publikuar edhe pamjet e aksionit.

Loading...

Inspektorati Kombëtar i Mjedisit dhe Territorit ka shembur mëngjesin e sotëm dy banesa të tjera në zonën e Astirit, që preken nga projekti i Unazës së Re.

Aksioni ka nisur prej orëve të para të mëngjesit, ndërsa zona është blinduar nga policia, për shkak se mund të shoqërohet me përplasje, pasi banorët kundërshtojnë prishjen e banesave të tyre.

Megjithatë, punonjësit e IKMT kanë arritur të shembin dy banesa dy katëshe, ndërsa kanë publikuar edhe pamjet e aksionit.

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . FOTO/ Njerëz të dorëzuar dhe gërmadha, çfarë ka mbetur nga Astiri FOTO/ Njerëz të dorëzuar dhe gërmadha, çfarë ka mbetur nga AstiriRating: 5.0
To Top