SHOWBIZ

Frizeri e ka ‘transformuar’ komplet Fifin, nuk do ta njihni në foton e fundit

Filloreta Raçi është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ndonëse në moshë të re Fifi u bë një kantautore shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur sidomos në këtë kohën e fundit kur iu nënshtrua një diete që e bëri të humb shumë kilogramë.

Në foton e fundit ajo shihet se sapo është rregulluar dhe po duket shumë ndryshe./ORAinfo/

Loading...

Filloreta Raçi është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ndonëse në moshë të re Fifi u bë një kantautore shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur sidomos në këtë kohën e fundit kur iu nënshtrua një diete që e bëri të humb shumë kilogramë.

Në foton e fundit ajo shihet se sapo është rregulluar dhe po duket shumë ndryshe./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Frizeri e ka ‘transformuar’ komplet Fifin, nuk do ta njihni në foton e fundit Frizeri e ka ‘transformuar’ komplet Fifin, nuk do ta njihni në foton e funditRating: 5.0
To Top