SPORT

Gazzetta Dello Sport ,legjenda e Milanit, Andriy Shevchenko

Auto Draft
Loading...

Në një intervistë me La Gazzetta Dello Sport ,legjenda e Milanit, Andriy Shevchenko iu përgjigj zërave që e lidhnin atë me një rikthim te kuqezinjtë, duke mohuar çdo kontakt me klubin javët e fundit.

Dje, raportet nga TMW pohuan se ish sulmuesi është i preferuari për të zëvendësuar Marco Giampaolo, nëse ekipi i San Siros vendosë të shkarkojë menaxherin e tyre. Sidoqoftë, intervista e tij sugjeron diçka tjetër,përcjell KosovaToday.

“Unë e dua Milanin, por klubi nuk ka kontaktuar kurrë me mua dhe nuk po mendoj për ta tani. Unë jam menaxheri i Ukrainës dhe të gjitha përpjekjet e mia shkojnë në vendin tim, “filloi ai.

Kuqezinjtë kanë fituar vetëm dy nga gjashtë ndeshjet e para të sezonit, të cilat kanë rezultuar në krime të rënda ndaj Giampaolo, si dhe menaxhmentit. /KosovaToday/

Auto Draft

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Gazzetta Dello Sport ,legjenda e Milanit, Andriy Shevchenko Gazzetta Dello Sport ,legjenda e Milanit, Andriy ShevchenkoRating: 5.0
To Top