SHOWBIZ

Genta i bën të dashurit disa dhurata të çmuara

Genta e surprizon me dhurata të çmuara të dashurin.

Genta Ismajli është një ndër këngëtaret më të dalluara në skenën muzikore.

Kohëve të fundit ajo qëndron pjesë e rëndësishme e lajmeve rozë, që nga momenti kur ka bërë publike lidhjen më të dashurin turk, shkruan Kosovarja.

Sot, në ditëlindjen e tij ajo ka shkruar fjalët më të mira dhe e ka surprizuar me dhurata të rëndësishme.

Më poshtë, mund ta shihni imazhin që ka postuar këngëtarja.

Loading...

Genta e surprizon me dhurata të çmuara të dashurin.

Genta Ismajli është një ndër këngëtaret më të dalluara në skenën muzikore.

Kohëve të fundit ajo qëndron pjesë e rëndësishme e lajmeve rozë, që nga momenti kur ka bërë publike lidhjen më të dashurin turk, shkruan Kosovarja.

Sot, në ditëlindjen e tij ajo ka shkruar fjalët më të mira dhe e ka surprizuar me dhurata të rëndësishme.

Më poshtë, mund ta shihni imazhin që ka postuar këngëtarja.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Genta i bën të dashurit disa dhurata të çmuara Genta i bën të dashurit disa dhurata të çmuaraRating: 5.0
To Top