SHOWBIZ

Genta po e ‘falimenton’ burrin e saj, shfaqet e mbuluar me dukat!

Genta Ismaili është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Përveç muzikës, Genta është shumë e përfolur sidomos për jetën private, shkruan ORAinfo.

Ajo ka kohë që është në lidhje me një biznesmen turk. E nga lidhje me të, Gentën nuk është kursyer në shpenzime.

Këngëtarja se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet me orë, unazë dhe vathë të shtrenjtë.

A do ta falimentoj të dashurin e saj milioner Genta me këto shpenzime të shtrenjta? /ORAinfo/

Loading...

Genta Ismaili është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Përveç muzikës, Genta është shumë e përfolur sidomos për jetën private, shkruan ORAinfo.

Ajo ka kohë që është në lidhje me një biznesmen turk. E nga lidhje me të, Gentën nuk është kursyer në shpenzime.

Këngëtarja se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet me orë, unazë dhe vathë të shtrenjtë.

A do ta falimentoj të dashurin e saj milioner Genta me këto shpenzime të shtrenjta? /ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Genta po e ‘falimenton’ burrin e saj, shfaqet e mbuluar me dukat! Genta po e ‘falimenton’ burrin e saj, shfaqet e mbuluar me dukat!Rating: 5.0
To Top