SHOWBIZ

Genta shfaqet në publik pas konfirmimit të shtatzënisë, kaq shumë i është fryrë barku

Kaq i është rritur barku Genta Ismajlit, publikohet fotografia e parë e saj shtatzënë.

Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli tash e një kohë është në lidhje me biznesmenin turk, Hysein Usta.

Fotografitë e dyshes nuk kanë munguar në rrjetet sociale.

Në fotot e fundit të këngëtares vërehet se barku i saj ka filluar të merr formë, e kjo arsyeton mendimin se Genta është shtatzënë.

Ajo është parë në një dyqan të luleve në Zvicër, veshur me një fustan të zi ku vëmendje ka marrë barku i saj. Ndërkohë, pritet reagimi dhe konfirmimi i vetë këngëtares.

Loading...

Kaq i është rritur barku Genta Ismajlit, publikohet fotografia e parë e saj shtatzënë.

Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli tash e një kohë është në lidhje me biznesmenin turk, Hysein Usta.

Fotografitë e dyshes nuk kanë munguar në rrjetet sociale.

Në fotot e fundit të këngëtares vërehet se barku i saj ka filluar të merr formë, e kjo arsyeton mendimin se Genta është shtatzënë.

Ajo është parë në një dyqan të luleve në Zvicër, veshur me një fustan të zi ku vëmendje ka marrë barku i saj. Ndërkohë, pritet reagimi dhe konfirmimi i vetë këngëtares.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Genta shfaqet në publik pas konfirmimit të shtatzënisë, kaq shumë i është fryrë barku Genta shfaqet në publik pas konfirmimit të shtatzënisë, kaq shumë i është fryrë barkuRating: 5.0
To Top