SHOWBIZ

Geti bën ndryshim në pamje, do ta lë pa fjalë Marinën

Ai është nga rep-artisët më të kërkuar nga publiku.

Reperi i njohur dhe shumë i suksesshëm Getoar Selimi do të jetë i ftuar në 31 dhjetor në finalen e madhe të “Klanifornias”.

Në spektaklin e drejtuar nga Marina Vjollca, Geti ka ndryshuar pamjen për t’ju përshtatur një roli e kështu do e shohim për herë të parë si aktor.

Ka qenë Albano Bogdo që ka postuar dy foto me Getoarin të maskuar si Ismail Qemali dhe Isa Boletini. Reperi thuajse nuk njihet me flokët e mjekrën e thinjur dhe qeleshe në kokë.

Përpos skeçit, Getoari do i përgjigjet edhe pyetjeve pikante nga Marina.

Loading...

Ai është nga rep-artisët më të kërkuar nga publiku.

Reperi i njohur dhe shumë i suksesshëm Getoar Selimi do të jetë i ftuar në 31 dhjetor në finalen e madhe të “Klanifornias”.

Në spektaklin e drejtuar nga Marina Vjollca, Geti ka ndryshuar pamjen për t’ju përshtatur një roli e kështu do e shohim për herë të parë si aktor.

Ka qenë Albano Bogdo që ka postuar dy foto me Getoarin të maskuar si Ismail Qemali dhe Isa Boletini. Reperi thuajse nuk njihet me flokët e mjekrën e thinjur dhe qeleshe në kokë.

Përpos skeçit, Getoari do i përgjigjet edhe pyetjeve pikante nga Marina.

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Geti bën ndryshim në pamje, do ta lë pa fjalë Marinën Geti bën ndryshim në pamje, do ta lë pa fjalë MarinënRating: 5.0
To Top