SHOWBIZ

Getoar Selimit i vdes një person shumë i dashur

Getoar Selimi në zi, i vdes një person shumë i dashur.

Getoar Selimi është në zi.

Reperi i njohur shqiptar, Getoar Selimi, ka njoftuar për vdekjen e një personi shumë të dashur, shkruan lajmi net.

Nëpërmjet një Instastory ai ka njoftuar se ka ndërruar jetë xhaxhai i tij.

“Lamtumirë, XHAXH”, ka shkruar Geti pranë postimit të fotografisë.

Reperi nuk është shumë aktiv në rrjete sociale dhe për dallim nga kolegët e tij merr pjesë shumë pak nëpër intervista.

Ndryshe Geti është një prej emrave shumë të dashur për publikun.

Loading...

Getoar Selimi në zi, i vdes një person shumë i dashur.

Getoar Selimi është në zi.

Reperi i njohur shqiptar, Getoar Selimi, ka njoftuar për vdekjen e një personi shumë të dashur, shkruan lajmi net.

Nëpërmjet një Instastory ai ka njoftuar se ka ndërruar jetë xhaxhai i tij.

“Lamtumirë, XHAXH”, ka shkruar Geti pranë postimit të fotografisë.

Reperi nuk është shumë aktiv në rrjete sociale dhe për dallim nga kolegët e tij merr pjesë shumë pak nëpër intervista.

Ndryshe Geti është një prej emrave shumë të dashur për publikun.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Getoar Selimit i vdes një person shumë i dashur Getoar Selimit i vdes një person shumë i dashurRating: 5.0
To Top