SHOWBIZ

Gëzimen nuk po e ndalë shtatzënia, Shikoni çka po bën bashkë me shoqen e saj

Gëzime Hamzaj është reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.

Ajo dhe djali i këngëtares para pak muajve u martuan dhe bënë tre ditë dasmë, përcjell ORAinfo.

Tani çifti janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

E Gëzimja gjatë kësaj kohe është shumë aktive me pastime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një video ku shihet se ka shkuar për shëtitje në Shkup me shoqen e saj./ORAinfo/

Loading...

Gëzime Hamzaj është reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.

Ajo dhe djali i këngëtares para pak muajve u martuan dhe bënë tre ditë dasmë, përcjell ORAinfo.

Tani çifti janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

E Gëzimja gjatë kësaj kohe është shumë aktive me pastime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një video ku shihet se ka shkuar për shëtitje në Shkup me shoqen e saj./ORAinfo/

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Gëzimen nuk po e ndalë shtatzënia, Shikoni çka po bën bashkë me shoqen e saj Gëzimen nuk po e ndalë shtatzënia, Shikoni çka po bën bashkë me shoqen e sajRating: 5.0
To Top