SHOWBIZ

Gëzimja publikon foton më të bukur me burrin dhe vajzën, por fustani i saj mori vëmendjen

Gëzime Hamzaj po vazhdon të jetë një emër shumë i njohur për publikun.

Ajo u bë shumë e përfolur pas martesës me djalin e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit, shkruan ORAinfo.

Para pak kohe çifti janë bërë prindër për herë të parë.

Gëzimja sonte ka publikuar foto me burrin dhe vajzën.

Fustani i saj i bukur dhe veror, mori tërë vëmendjen./ORAinfo/

Loading...

Gëzime Hamzaj po vazhdon të jetë një emër shumë i njohur për publikun.

Ajo u bë shumë e përfolur pas martesës me djalin e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit, shkruan ORAinfo.

Para pak kohe çifti janë bërë prindër për herë të parë.

Gëzimja sonte ka publikuar foto me burrin dhe vajzën.

Fustani i saj i bukur dhe veror, mori tërë vëmendjen./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Gëzimja publikon foton më të bukur me burrin dhe vajzën, por fustani i saj mori vëmendjen Gëzimja publikon foton më të bukur me burrin dhe vajzën, por fustani i saj mori vëmendjenRating: 5.0
To Top