SHOWBIZ

Gëzimja vishet në fustan të ngushtë, ekspozon barkun e rrumbullakosur

Reja e Remzie Osmanit, Gëzime Hamzaj po vazhdon të jetë një emër tejet i njohur për publikun kosovar.

Me bukurinë dhe thjeshtësinë e saj arriti të bëhet tejet e komentuar, përcjell ORAinfo.

Gëzimja dhe djali i këngëtares tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

E Gëzimja po e shijon shumë këtë kohë dhe nuk po mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka veshur një fustan të ngushtë e me të cilën po ekspozon barkun e rrumbullakosur./ORAinfo/

Loading...

Reja e Remzie Osmanit, Gëzime Hamzaj po vazhdon të jetë një emër tejet i njohur për publikun kosovar.

Me bukurinë dhe thjeshtësinë e saj arriti të bëhet tejet e komentuar, përcjell ORAinfo.

Gëzimja dhe djali i këngëtares tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

E Gëzimja po e shijon shumë këtë kohë dhe nuk po mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka veshur një fustan të ngushtë e me të cilën po ekspozon barkun e rrumbullakosur./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Gëzimja vishet në fustan të ngushtë, ekspozon barkun e rrumbullakosur Gëzimja vishet në fustan të ngushtë, ekspozon barkun e rrumbullakosurRating: 5.0
To Top