SHOWBIZ

Gili bëhet bashkë me Shkurten, Edonën e Violetën, veshja e tyre merr vëmendjen

Gili po vazhdon të cilësohet si një prej këngëtareve më të suksesshme kosovare.

Ajo u bë që nga fillimi më e preferuara e publikut dhe këngët e saj përherë dëgjohen me nostalgji, përcjell ORAinfo.

Gili është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shfaqet në shoqëri të Shkurte Fejzës, Violeta Kukajt dhe Edona Llalloshit.

Të veshura të gjitha me fustanë të bardhë, ato po shkëlqejnë pranë njëra – tjetrës.

Duket së këngëtaret janë duke marrë pjesë në ndonjë incizim për fundvit. /ORAinfo/

Loading...

Gili po vazhdon të cilësohet si një prej këngëtareve më të suksesshme kosovare.

Ajo u bë që nga fillimi më e preferuara e publikut dhe këngët e saj përherë dëgjohen me nostalgji, përcjell KosovaToday.

Gili është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shfaqet në shoqëri të Shkurte Fejzës, Violeta Kukajt dhe Edona Llalloshit.

Të veshura të gjitha me fustanë të bardhë, ato po shkëlqejnë pranë njëra – tjetrës.

Duket së këngëtaret janë duke marrë pjesë në ndonjë incizim për fundvit. /KosovaToday/

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Gili bëhet bashkë me Shkurten, Edonën e Violetën, veshja e tyre merr vëmendjen Gili bëhet bashkë me Shkurten, Edonën e Violetën, veshja e tyre merr vëmendjenRating: 5.0
To Top