SHOWBIZ

Gili si një 20-vjeçare, shikoni si ka dalë nga grimerja

Gili është këngëtarja që bën përherë bujë në skenën muzikore shqiptare.

Ajo u bë e preferuara e publikut që në daljen e parë me këngët e saj tejet të veçanta dhe në stil unik, përcjell ORAinfo.

Gili këtë kohë është shumë e angazhuar në xhirime për festat e fundvitit.

Meqë është shuëm aktive në rrjete sociale, ajo sot ka publikuar një foto ku shihet se posa ka dalë nga grimerja, e me këtë pamje po duket si të ishte 20-vjeçare./ORAinfo/

Loading...

Gili është këngëtarja që bën përherë bujë në skenën muzikore shqiptare.

Ajo u bë e preferuara e publikut që në daljen e parë me këngët e saj tejet të veçanta dhe në stil unik, përcjell KosovaToday.

Gili këtë kohë është shumë e angazhuar në xhirime për festat e fundvitit.

Meqë është shuëm aktive në rrjete sociale, ajo sot ka publikuar një foto ku shihet se posa ka dalë nga grimerja, e me këtë pamje po duket si të ishte 20-vjeçare. /KosovaToday/

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Gili si një 20-vjeçare, shikoni si ka dalë nga grimerja Gili si një 20-vjeçare, shikoni si ka dalë nga grimerjaRating: 5.0
To Top