SHOWBIZ

Gili vishet me fustan me xixa, tregon trupin si ‘peshk’

Gili është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ajo është pjesë e skenës që një kohë të gjatë dhe përherë ka qenë shumë e përfolur, shkruan ORAinfo.

Së fundi, ajo i është nënshtruar një diete dhe ka humbur 27 kilogramë.

Gili është shumë aktive në dasma e kanagjegje gjatë kësaj sezone.

Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me fustan me xixa.

Në këtë fustan Gili na tregon me së miri sa shumë është dobësuar kohëve të fundit. /ORAinfo/

Loading...

Gili është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ajo është pjesë e skenës që një kohë të gjatë dhe përherë ka qenë shumë e përfolur, shkruan KosovaToday.

Së fundi, ajo i është nënshtruar një diete dhe ka humbur 27 kilogramë.

Gili është shumë aktive në dasma e kanagjegje gjatë kësaj sezone.

Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me fustan me xixa.

Në këtë fustan Gili na tregon me së miri sa shumë është dobësuar kohëve të fundit. /KosovaToday/

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Gili vishet me fustan me xixa, tregon trupin si ‘peshk’ Gili vishet me fustan me xixa, tregon trupin si ‘peshk’Rating: 5.0
To Top