SHOWBIZ

Gili vishet në fustan nusërie, ‘sfidon’ të gjitha me këtë pamje

Gili është padyshim një prej këngëtareve më të dashura të publikut kosovar.

Ajo është pjesë e skenës tash e një kohë të gjatë dhe gjithmonë ka sjellë për publikun vetëm këngë që janë bërë hite të padiskutueshme, përcjell ORAinfo.

Gilin e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka paralajmëruar këngën e saj të re.

E në foton që ka postuar, Gili shfaqet e veshur në fustan nusërie, e me këtë pamje ajo po duket mahnitëse./ORAinfo/

Loading...

Gili është padyshim një prej këngëtareve më të dashura të publikut kosovar.

Ajo është pjesë e skenës tash e një kohë të gjatë dhe gjithmonë ka sjellë për publikun vetëm këngë që janë bërë hite të padiskutueshme, përcjell ORAinfo.

Gilin e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka paralajmëruar këngën e saj të re.

E në foton që ka postuar, Gili shfaqet e veshur në fustan nusërie, e me këtë pamje ajo po duket mahnitëse./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Gili vishet në fustan nusërie, ‘sfidon’ të gjitha me këtë pamje Gili vishet në fustan nusërie, ‘sfidon’ të gjitha me këtë pamjeRating: 5.0
To Top