SHOWBIZ

Gjiko acarohet keq, kur Elita tenton të ia ha ushqimin

Shikoni se si i thotë Gjiko “mërsh” Elitës.

Dyshja e pëlqyer nga publiku Çifti i bukur i showbiz-it shqiptar, Gjiko dhe Elita Rudi nuk hezitojnë asnjëherë të postojnë momentet e tyre në rrjetet sociale.

Ata njihen për lidhjen e tyre të veçantë. Së fundmi, moderatorja e njohur, Elita Rudi ka postuar një video në rrjetin social Instagram. Në video shihet se si Elita tenton t’ ia hajë ushqimin Gjikos. Ky i fundit acarohet dhe i thotë gruas së tij “mërsh”, shkruan rtv21.

Çifti janë bërë prindër për herë të parë para 8 muajsh, të cilët e kanë pagëzuar djalin e tyre me emrin Zëri.
Por, moderatorja ka muaj që nuk është marr me jetën e saj profesionale por siç duket ajo ka vendosur të rikthehet në botën e televizionit. Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në llogarinë e saj në rrjetin social Instagram.

Ndryshe, Gjiko dhe Elita u martuan më 21 shtator të 2018-së, në një ceremoni të mbajtur në Prishtinë ku pjesë e saj ishin fytyra të njohura publike. Në shkurt të këtij viti çifti jan..

Loading...

Shikoni se si i thotë Gjiko “mërsh” Elitës.

Dyshja e pëlqyer nga publiku Çifti i bukur i showbiz-it shqiptar, Gjiko dhe Elita Rudi nuk hezitojnë asnjëherë të postojnë momentet e tyre në rrjetet sociale.

Ata njihen për lidhjen e tyre të veçantë. Së fundmi, moderatorja e njohur, Elita Rudi ka postuar një video në rrjetin social Instagram. Në video shihet se si Elita tenton t’ ia hajë ushqimin Gjikos. Ky i fundit acarohet dhe i thotë gruas së tij “mërsh”, shkruan rtv21.

Çifti janë bërë prindër për herë të parë para 8 muajsh, të cilët e kanë pagëzuar djalin e tyre me emrin Zëri.
Por, moderatorja ka muaj që nuk është marr me jetën e saj profesionale por siç duket ajo ka vendosur të rikthehet në botën e televizionit. Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në llogarinë e saj në rrjetin social Instagram.

Ndryshe, Gjiko dhe Elita u martuan më 21 shtator të 2018-së, në një ceremoni të mbajtur në Prishtinë ku pjesë e saj ishin fytyra të njohura publike. Në shkurt të këtij viti çifti janë bërë prindër për herë të parë.

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Gjiko acarohet keq, kur Elita tenton të ia ha ushqimin Gjiko acarohet keq, kur Elita tenton të ia ha ushqiminRating: 5.0
To Top