SHOWBIZ

Gjithçka e mbuluar në ar, brenda shtëpisë super-luksoze të Adelina Tahirit

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, përcjell ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme nga jeta e saj.

Sot ajo ka publikuar disa imazhe ku shfaqet me qenin e saj, e shtëpia e saj super-luksoze e mbuluar në ar mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Loading...

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, përcjell ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme nga jeta e saj.

Sot ajo ka publikuar disa imazhe ku shfaqet me qenin e saj, e shtëpia e saj super-luksoze e mbuluar në ar mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Gjithçka e mbuluar në ar, brenda shtëpisë super-luksoze të Adelina Tahirit Gjithçka e mbuluar në ar, brenda shtëpisë super-luksoze të Adelina TahiritRating: 5.0
To Top