SHOWBIZ

Gjysme e zhveshur, Morena pozon mbi ‘bishën’ e saj!

Jeta e saj është si në ëndrra.

Modelja dhe këngëtarja e njohur kosovare, Morena Taraku, së shpejti do të vijë me këngë të re.

Kënga e saj e re do të jetë bashkëpunim me reperin Stresi.

Derisa pop resin për lansimin e këngës, Morena dhe Stresi po shpërndajnë në rrjetet e tyre sociale foto nga xhirimet e klipit.

Së fundmi Morena e ka publikuar një foto ku shfaqet provokuese mbi makinë duke e pastruar atë.

Duket se këto skena janë pjesë e këngës së re.

Loading...

Jeta e saj është si në ëndrra.

Modelja dhe këngëtarja e njohur kosovare, Morena Taraku, së shpejti do të vijë me këngë të re.

Kënga e saj e re do të jetë bashkëpunim me reperin Stresi.

Derisa pop resin për lansimin e këngës, Morena dhe Stresi po shpërndajnë në rrjetet e tyre sociale foto nga xhirimet e klipit.

Së fundmi Morena e ka publikuar një foto ku shfaqet provokuese mbi makinë duke e pastruar atë.

Duket se këto skena janë pjesë e këngës së re.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Gjysme e zhveshur, Morena pozon mbi ‘bishën’ e saj! Gjysme e zhveshur, Morena pozon mbi ‘bishën’ e saj!Rating: 5.0
To Top