SHOWBIZ

Gold AG e konfirmon se po bëhet baba: Fëmijën do ta rris siç thotë feja

Reperi i njohur shqiptar, Goldi AG dhe bashkëshortja e tij Ermira po bëhen prindër.

Këtë e ka konfirmuar reperi gjatë një interviste për Prive.

Ai e konfirmoi se ai dhe bashkëshortja e tij, Ermira Shkodra, do të bëhen së shpejti prindër.

“Së pari kam pasur të di a është fëmija shëndosh, kur e kam parë që është shëndosh kam pasur qejf ta di gjininë, por nuk kam pasur qejf të bëj diçka të madhe, të them ‘qëlloi kështu apo qëlloi ashtu’, por nuk desha ta bëj publike, kisha pasur qejf ta mbaj për vete, për arsye që çdo kush që më do e di që gëzohet, por nuk gëzohet çdo kush që më njeh”, u shpreh ai.

Loading...

Reperi i njohur shqiptar, Goldi AG dhe bashkëshortja e tij Ermira po bëhen prindër.

Këtë e ka konfirmuar reperi gjatë një interviste për Prive.

Ai e konfirmoi se ai dhe bashkëshortja e tij, Ermira Shkodra, do të bëhen së shpejti prindër.

Së pari kam pasur të di a është fëmija shëndosh, kur e kam parë që është shëndosh kam pasur qejf ta di gjininë, por nuk kam pasur qejf të bëj diçka të madhe, të them ‘qëlloi kështu apo qëlloi ashtu’, por nuk desha ta bëj publike, kisha pasur qejf ta mbaj për vete, për arsye që çdo kush që më do e di që gëzohet, por nuk gëzohet çdo kush që më njeh”, u shpreh ai.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Gold AG e konfirmon se po bëhet baba: Fëmijën do ta rris siç thotë feja Gold AG e konfirmon se po bëhet baba: Fëmijën do ta rris siç thotë fejaRating: 5.0
To Top