SHOWBIZ

Gold AG nuk harron çajin e ‘rusit’ as në pushime, Ermira sjell pamjet nga atje

Gold AG dhe bashkëshortja e tij zgjedhin Turqinë për ti kaluar disa ditë pushimi.

Gold AG dhe Ermira sërish kanë nisur pushimet.

Reperi i njohur shqiptar, Gold AG, ka gjetur pak kohë për veten, shkruan lajmi net.

Ai së bashku me bashkëshorten e tij, Ermira Shkodra, kanë zgjedhur Turqinë për ti kaluar disa ditë pushimi.

“Msoj do sene sa je i ri me moshë, Se i shnoshi lyp çkamos a i smuti veç mu shnoshë”, ka shkruar Goldi pranë postimit të një fotografie nga atje.

Ndërsa edhe Ermira i ka ndarë me ndjekësit disa foto.

Loading...

Gold AG dhe bashkëshortja e tij zgjedhin Turqinë për ti kaluar disa ditë pushimi.

Gold AG dhe Ermira sërish kanë nisur pushimet.

Reperi i njohur shqiptar, Gold AG, ka gjetur pak kohë për veten, shkruan lajmi net.

Ai së bashku me bashkëshorten e tij, Ermira Shkodra, kanë zgjedhur Turqinë për ti kaluar disa ditë pushimi.

“Msoj do sene sa je i ri me moshë, Se i shnoshi lyp çkamos a i smuti veç mu shnoshë”, ka shkruar Goldi pranë postimit të një fotografie nga atje.

Ndërsa edhe Ermira i ka ndarë me ndjekësit disa foto.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Gold AG nuk harron çajin e ‘rusit’ as në pushime, Ermira sjell pamjet nga atje Gold AG nuk harron çajin e ‘rusit’ as në pushime, Ermira sjell pamjet nga atjeRating: 5.0
To Top