SHOWBIZ

Goldi e Ermira fillojnë pushimet në këtë vend përrallor, zonja publikon pamje nga atje

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Përmes fotos së fundit ajo ka treguar se ku po i kalojnë pushimet bashkë me Goldin./ORAinfo/

Loading...

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Përmes fotos së fundit ajo ka treguar se ku po i kalojnë pushimet bashkë me Goldin./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Goldi e Ermira fillojnë pushimet në këtë vend përrallor, zonja publikon pamje nga atje Goldi e Ermira fillojnë pushimet në këtë vend përrallor, zonja publikon pamje nga atjeRating: 5.0
To Top