SHOWBIZ

Goldi me gruan dalin për shëtitje, shfaqen të përqafuar me njëri-tjetrin

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Atë e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka dalë për shëtitje me Goldin.

E në këtë imazh ata shfaqen të përqafuar me njëri-tjetrin./ORAinfo/

Loading...

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Atë e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka dalë për shëtitje me Goldin.

E në këtë imazh ata shfaqen të përqafuar me njëri-tjetrin./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Goldi me gruan dalin për shëtitje, shfaqen të përqafuar me njëri-tjetrin Goldi me gruan dalin për shëtitje, shfaqen të përqafuar me njëri-tjetrinRating: 5.0
To Top